Bilgi Bankası: Üye Genel
Üye Çıkış Yaptığında Özel Bir Çıkış Sayfasını Nasıl Görebilir
Yazar T-Soft Destek 8 on 04.01.2013 01:55

Müşteri Üye bölümünden, Çıkış seçeneğini tıkladığında,  normal şartlarda sitenin ana sayfasına yönlendirilmektedir.

Üye çıkış yaptığında, ayrı bir sayfaya yönlendirilecek ve bu sayfada ne olacağı esnek bir şekilde yönetilebilecektir.

Örnek olarak, çıkış yapan müşteriye bir hediye çeki gösterilebilir ve müşterinin bu çekten faydalanmak için, tekrar siteye giriş yapıp sipariş vermesi sağlanabilir veya,  çıkış yapan müşteriye,  çok iddialı fiyatlarla satış yapılan bazı ürünler gösterilebilir veya  özel bir mesaj verilebilir, "Çıkış yaptınız, tekrar bekleriz, her gün bir kategoride çok özel indirimlerimiz var" vb.  

Bunun için blok yönetiminde özel bir sayfa oluşturulmuştur.  Tasarım / Blok Yönetimi açıldıktan sonra  Bulunduğunuz Sayfa olarak  Çıkış Sayfası seçilir.    Bu sayfayı istediğiniz gibi düzenleyebilir, istediğiniz blokları yerleştirebilirsiniz. 

Ön tanımlı olarak bu ayar pasif durumdadır ve ziyaretçi çıkış yaptığında ana sayfaya yönlendirilir. 

Ayarı aktif yapmak için, Ayarlar / Genel Ayarlar açılarak, Çıkış  kelimesi ile arama yapılabilir. Çıkan Üye Çıkışı Çıkış Sayfasına Yönlendir  sonucunu aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Unutmamak gerekir ki başarılı e-ticaret projeleri, küçük detaylarda farklılaşabilenlerdir.  Yoksa her e ticaret sitesi benzer ürünleri satmakta ve hemen hemen aynı fiyatlarda müşterilerine sunmaktadır.  

T-Soft e ticaret sisteminin özelliklerini kullanarak, hiç akıla gelmeyecek kampanya metodları üretebilir, müşterileriniz ile iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz. 

 

(1 oy)
Bu makale faydalı oldu
Bu makale faydalı olmadı

Yorumlar (0)
Yorum Yazın 
 
Adınız Soyadınız:
E-Posta:
Yorumlar:
T-Soft e-ticaret sistemleri