Bilgi Bankası
Kapıda Ödeme
Yazar on 26.08.2014 18:00

Kapıda Ödeme

1-2.Yönetim Paneli/Sipariş/Ödeme Seçenekleri/sayfası açılır ve

3.Kapıda Ödeme/Özellikleri Tıklanır, bu özellik sistemde ön tanımlı olarak gelmektedir, eğer sisteminizde mevcut değilse, ''Yeni'' butonuna tıklayarak

yeni bir ödeme seçeneği oluşturabilir, isimini belirledikten sonra Özellikler penceresini açarak, aşağığdaki açıklamalara göre işlem gerçekleştirebilirsiniz.


4. Ödeme Tipinin Adı

5. Ödeme Tipinin Açıklaması (Sipariş Ekranında Bu Açıklama Görünür.)

6. Bu ödeme seçeneği için ek ücret talep edilecekse, aktif edilir, eğer ek ücret istenmiyorsa 7. Adıma da fiyat girilmesi mecburi değildir.

7. Bu ödeme seçeneğinin, sipariş toplam fiyatına + eklenecek ücret tutarıdır. Sipariş 60 lira ise bu ödeme seçeneği ile alınmışsa, 12 lira daha eklenerek, 72 lira ücretlendirilecektir.

8. Bu ödeme seçeneğini sadece Üye kriterindeki üye grupları görsün.

9. Bu ödeme seçeneğini sadece Bayi kriterindeki üye grupları görsün. (Sadece Üye Görsün işaretlenirse bayiler bu ödeme seçeneğini göremez, yine sadece Bayii Görsün işaretlenirse, üyeler bu ödeme seçeneğini göremez.)

10. Bu ödeme seçeneğine alt seçenekler belirler. Kapıda Ödeme Nakit gerçekleşecekse, Müşteri ''Kapıda Ödeme''yi seçtikten sonra bu ibareyi de seçmek zorundadır.

11. Bu ödeme seçeneğine ait Kredi Kartı seçimi örneği. Bu bölüme yeni özellikler ekleyebilir ve silebilirsiniz. Üst Bardaki Yeni ve Sil'i kullanmanız yeterlidir.

12. Kaydederek işlemi sonlandırıp, ödeme sayfasında yaptığınız Ödeme Seçeneğini görebilirsiniz.

(5 oy)
Bu makale faydalı oldu
Bu makale faydalı olmadı

Yorumlar (0)
Yorum Yazın 
 
Adınız Soyadınız:
E-Posta:
Yorumlar:
T-Soft e-ticaret sistemleri