Bilgi Bankası: Ayarlar
Tsoft Mobil Uygulama Yönetimi - Android - IOS ekran yönetimi
Yazar on 11.08.2016 14:40

Tsoft E-Ticaret sistemleri geliştirmelerine her gün bir yenisi eklemekte. İşte Mobil Uygulama da harika geliştirmelerden birisi… Artık Mobil Uygulama modülüne müdahaleleri aşağıdaki gibi gerçekleştirebileceksiniz…


Anasayfa > Ayarlar > Genel Ayarlar‘a gelip ardından Mobil ayarlara tıklamanız gerekmektedir. 

 

 

Mobil Sayfa Ana Vitrin ve Vitrin Alanları karşınıza gelecektir.

 

 

Mobil Anasayfa Vitrin tipi 1. Kısımda olan ana vitrinin uygulama içerisindeki konumunun nerede olması gerektiğini belirtir. Yatay ve üstte , Yatay ve altta, Dikey ve Altta olmak üzere 3 farklı anasayfa vitrin konumlandırma özelliğini kullanabilirsiniz.

Mobil Anasayfa Vitrin genişliği ve Mobil Anasayfa Vitrin yüksekliği ayarlarını ise piksel değerlerini girip uygulamanızda hangi piksel ayarlarında vitrini olması gerektiğini seçebilirsiniz.

Mobil Uygulamada Web görünümüne zorla ise mobil uygulamanın devre dışı bırakılmak istenildiği durumlarda bu ayar aktif yapılarak, uygulama içinde mobil site görünümüne zorlanabilir.

Mobil Arkaplan Rengi alanındanda Mobil arkaplana uygulanmak üzere bir renk kodu (hex değeri) girebilirsiniz.

 

 

Kategoriler , Üst Sekme de yeni sekme ekle diyerek;

 

 

 

Karşımıza çıkan bu ekranda Sekme Grubunu Mobil olarak ayarlayabilirsiniz ve yukarıdaki gibi uygulamada çıkmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Mobil Anasayfada alt kısımda bulunan vitrin ürünlerini ise Ürünler menüsündeki Ürün seç seçeneğine tıkladığınızda sağda açılan alandaki kategorilerden yeni birini oluşturabilir yada mobil için bir tane oluşturabilirsiniz.

 

 

 

Sonucunda sitemde vitrininize eklediğiniz ürünler aşağıdaki gibi görünmektedir.

 

 

Yeni üyelik ekranı ise Mobil Anasayfada sağ üst köşedeki butona tıklanarak gelir ve burada yeni üye için istenen bilgiler değiştirilemez. 

 

 

Ürün detay sayfası ise sitenizdeki bilgileri aşağıdaki gibi getirip müşterilerinize sunacaktır. 

 

 

 

Tsoft E-Ticaret Sistemleri

(0 oy)
Bu makale faydalı oldu
Bu makale faydalı olmadı

Yorumlar (0)
Yorum Yazın 
 
Adınız Soyadınız:
E-Posta:
Yorumlar:
T-Soft e-ticaret sistemleri