Haber Kategorileri

RSS Feed
Haberler
Jul
12
Kargo Gönderi Rapor ve İşlem Sayfası Geliştirilmiştir
Yazar T-Soft Destek 8 on 12.07.2015 15:23

Gelişmiş Kargo Entegrasyonu kapsamında geliştirilen işlem ve raporlama sayfası, kargo ile ilgili tüm gelişmeleri esnek bir şekilde takip edebilmeye imkan sağlıyor.

T-Soft e-ticaret tam entegre lojistik çözümleri ile, e-ticaret sektöründe bir ilki başarmanın yanında, çok önemli bir ihtiyaca da çözüm sağlamış olmakta.

Kargo raporlama sayfasına  Sipariş / Kargo / Kargo Entegrasyonu  başlığından ulaşılabilmektedir.

Sayfanın üst kısmında yer alan Sipariş No, Ad Soyad, Sipariş Tarihi,  Firma (Kargo Şirketi) , Durum (Kargo Süreci) , Şehir, Güncelleme Tarihi   gibi filtreleme kriterleri ile sonuçlar daraltılabilmektedir.

Kargoyu Gönder butonu ile işlem görmemiş  fakat kargoya verilmek üzere hazırlanmış siparişlerin işaretlenerek topluca kargoya verilebilmesi sağlanmaktadır.  Rapor başlığından Kargoya ait aktif sorgulama yapılabilmektedir.

Sonuçların olduğu bölümde, ilgili siparişe ait detaylara ulaşılabileceği pencerenin açılmasını sağlayan bir kısa yol,  e-ticaret sitesinde oluşan sipariş numarası, kargo şirketi tarafından belirlenen kargo numarası, kargo takibinin yapılabileceği takip numarası,  hızlı erişim için kargo takip adresi bağlantısı,  kargo şirketine verilmek üzere çıkartılacak barkod etiket yazdırma penceresi kısayolu,  alıcı adı , alıcı şehri, gönderilen kargo şirketi, kargonun gönderi durumu, sipariş tarihi ve bilgilerin son güncellenme tarihi yer almaktadır.

 

T-Soft e-ticaret, bir e-ticaret sisteminde tüm süreçlerin tam  entegre yönetilebilmesi için aralıksız geliştirmelere devam ediyor.


Yorumlar (0)
Yorum Yazın 
 
Adınız Soyadınız:
E-Posta:
Yorumlar:
T-Soft e-ticaret sistemleri