Haber Kategorileri

RSS Feed
Haberler
Nov
18
Garanti Pay Entegrasyonu Gerçekleştirilmiştir
Yazar T-Soft Destek 8 on 18.11.2015 15:23

Garanti Pay entegrasyonu tamamlanmıştır.

Garanti bankasının  kampanyalarının uygulanmasına izin veren bu entegrasyon ile + taksit,  taksit erteleme gibi işlemler yapılabilecektir.

GarantiPay Nedir?
Müşterilerimizin, Sanal Üye İşyerlerimizin internet siteleri ve mobil uygulamaları üzerinden yapacakları alışverişler için, kart bilgilerini paylaşmadan, kolayca ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilmelerine olanak sağlayan, BonusFlaş uygulamamıza entegre olarak çalışan ödeme servisidir.GarantiPay ile Nasıl Ödeme Yapabilirim?

BonusFlaş uygulamasına sahip olmanız ve işlem esnasında uygulamaya iletilecek ödeme bildirimini onaylamanız yeterli olacaktır.

Üye İşyeriyim, GarantiPay'e sitemde yer vermek istiyorum, ne yapmalıyım?

Sanal Üye İşyerlerimiz ek bir maliyeti bulunmayan bu servisimizi T-Soft e-ticaret sistemi kulllanıyorlarsa, GarantiPay üzerinden de ödeme kabul edebilirler.

eticaret@garanti.com.tr veya 444 0 339/7 üzerinden destek ekibimize talebinizi iletirseniz, gerekli bilgi ve yönlendirme yapılacaktır.Müşteriyim, GarantiPay deneyimini yaşamak istiyorum, ne yapmalıyım?

App Store veya Google Play Store'dan BonusFlaş uygulamasını indirerek GarantiPay kabul eden üye işyerlerimizde ödeme yapabilirsiniz.


Yorumlar (0)
Yorum Yazın 
 
Adınız Soyadınız:
E-Posta:
Yorumlar:
T-Soft e-ticaret sistemleri