Bilgi Bankası: Sık Sorulan Sorular
Sitem Yedekleniyor mu?
Yazar T-Soft Destek 8 on 17.11.2011 04:01

T-Soft  e-ticaret sistemini kullanan müşterilerin tamamının sitelerini günlük, haftalık ve aylık periyotlarla yedeklerini alır.  

Fakat bu alınan yedekler müşterinin her istediğinde istediği tarihteki yedeğe dönebilme imkanını sağlamak için değil, afet vb. acil bir durumda tüm kayıtların hızlı bir şekilde geri getirilebilmesi içindir.

Müşterinin bu yedeklere ihtiyacı olması durumunda bu verilerin müşteriye ulaştırılması T-Soft'un insiyatifi dahilindedir, bu bilgiyi paylaşmamayı tercih edebilir, bu bilgiyi paylaşabilir veya bu bilgiyi paylaşmak için ücret talep edebilir.  

Müşteri memnuniyeti açısından bu bilgiler çoğunlukla müşteriye yardım amaçlı kullanılır,  fakat müşterinin kendi hatalı işlemleri sonucu sıklıkla bu bilgilere ihtiyaç duyması durumunda, T-Soft insiyatifi dahilinde gereken işlemi uygular.   Sonuç itibari ile bu yedeklere ulaşım ve yedeklerin geri yüklenmesi ciddi bir zaman ısrafına sebep olmaktadır. Bu zaman kaybı da her ticari işletme için bir maliyet olmaktadır.   Keyfi davranışlar diğer müşterilerin hizmet almalarını aksatabileceği için T-Soft belirtilen davranış biçimlerinden uygun olanı uygular.

(21 oy)
Bu makale faydalı oldu
Bu makale faydalı olmadı

Yorumlar (0)
Yorum Yazın 
 
Adınız Soyadınız:
E-Posta:
Yorumlar:
T-Soft e-ticaret sistemleri