RSS Feed
Bilgi Bankası
     
Ürünlerin Kategori, Marka, Model veya Tedarikçi bazında toplu olarak Alış ve Satış fiyatları üzerinden hesaplama yapılmasının nasıl olduğu anlatılmaktadır. Alış veya Satış fiyatlarından birinin baz alınarak diğerinin hesaplanması oransal olarak veya tut...
Yeni blok oluşturma, mevcut blokta düzenleme yapma ve e-ticaret sitesinin farklı sayfalarında blokların nasıl yerleştirilebildiği anlatılmaktadır.
Tsoft E-Ticaret sistemlerinin gelişmiş html yapısı içerisinde bir çok şeyi basit bir kaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bunun için çok detaylı kod bilmenize de gerek yok... Aşağıdaki eğitim videomuzda size nasıl e-tesettur.com sitesindeki gibi...
Müşteriye verilen indirim kuponu ile, müşterinin kuponu kullandığında bir hediye alması sağlanabilir. Videoda bu kampanya modelinin nasıl oluşturulduğu anlatılmakta ve uygulamalı olarak örnek ile gösterilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sisteminde, Eticaret Sitesinden Yapılan Teslimatların Bölge Bölge Nasıl Ayrıştırılacağı ve Hangi Ülke, Şehir veya İlçelere Teslimat Yapılıp Yapılmayacağı Detaylı Olarak Anlatılmaktadır.
Yeni kategori ekleme, mevcut kategorilerde düzenleme yapma, kategoriler ile ilgili ayarları belirleme özellikleri anlatılmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sisteminde, Eticaret Sitesinde Yer Alan Ürünlere Ait Markaların, Eklenmesi, Düzenlenmesi, Arama Motoru Optimizasyonlarının Yapılması Detaylı Olarak Anlatılmaktadır.
T-Soft [1]E-Ticaret [2] sayfanızda müşterilerinizin bilgi almak isteyeceği konular ile ilgili bir sayfa düzenleyebilirsiniz. Bölümler > Müşteri Hizmetleri alanında oluşturduğunuz sayfalar ile müşterileriniz sizinle iletişime geçmeden bu alandan bilgi s...
T-Soft E-Ticaret Sisteminde, Eticaret Sitesinden Toplu E-Posta Gönderiminin Nasıl Yapıldığı Detaylı Olarak Anlatılmaktadır.
Ürün ekleme, mevcut ürünleri düzenleme, ürünleri taşıma, ürün kopyalama gibi özelliklerin anlatıldığı eğitim videosunun birinci bölümüdür.
Ürün ekleme, mevcut ürünleri düzenleme, ürünleri taşıma, ürün kopyalama gibi özelliklerin anlatıldığı eğitim videosunun ikinci bölümüdür.
T-Soft E-Ticaret Sisteminde, Eticaret Sitesinde Yer Alan Ürünlerin, Üye Gruplarına Toplu Olarak, Kategori, Tedarikçi ve Marka Bazında İndirim Uygulanmasının Nasıl Yapıldığı Detaylı Olarak Anlatılmaktadır.
E-ticaret sitesinde üyelik başvurusunda bulunan bir ziyaretçinin, bu başvuru sayfasında, hangi alanları dolduracağının ve bu alanların hangilerinin zorunlu olduğunun anlatıldığı eğitim videosudur.
T-Soft E-Ticaret Sisteminde, Eticaret Sitesi Üyeleri İçin Farklı Gruplar Oluşturulması İşlemleri ve Üyelerin Gruplarla İlişkilendirilmesi Detaylı Olarak Anlatılmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sisteminde, Eticaret Sitesinden Alışveriş Yapmak Üzere Sepetine Üye Atmış Olan Üyelerin, Sepetlerinde Bulunan Ürünlerin Neler Olduğuna Nereden Bakılacağı Detaylı Olarak Anlatılmaktadır.
XML Tedarikçileri Üzerinden Aktarımların Nasıl Yapıldığı Anlatılmaktadır
T-Soft e-ticaret sistemleri