Haber Kategorileri

RSS Feed
Haberler
Nov
25

Fırsat ürünleri sayfası oluşturup,  bu sayfada fırsat ürünlerinizin değişik formatlarda sergilenmesini sağlayabilirsiniz.

Blok yönetimi sayfasında, Kullanıcı tanımlı bloklardan herhangi birisini bu sayfayı oluşturmak için kullanabilir,  orta bölümde Diğer Fırsat Ürünleri bloğunu ekleyebilirsiniz. 

Şablon seçeneklerinden görüntü temalarını değiştirebilirsiniz.

Bu özellik Pro Active ve üzeri paketlerde kullanılabilmektedir.  

 


Devamını Oku »Nov
22

Müşterilere uygulanan indirim çeklerinin ürün bazında yönetilebilmesi özelliği eklenmiştir.

İndirim sitelerinde yapılan kampanyalarda sadece belirli kategorilerde bulunan ürünler bu sayede indirimli olarak satılabilecektir.

Bu özellik bazı ürünlerinde yüksek marjla satış yapan, bazılarında ise çok düşük kar oranları ile satış yapan e ticaret  siteleri için indirim çeklerinin yönetilebilmesine imkan tanımaktadır.

 


Devamını Oku »Nov
18
SEO Otomatik Resim Link Ayarlama Özelliği Eklendi.
Yazar İbrahim GÜL on 18.11.2011 02:05

SEO optimizasyonu kapsamında yapılan iyileştirmede,  ürün resimlerinin adlarının nasıl olacağı ile ilgili ayar yapabilme özelliği eklenmiştir.  

Bu sayede bu yapılan ayar doğrultusunda ürün resimlerinin en iyi SEO dönüşü olabilecek şekilde, müşteri tarafından yönetilmesi sağlanmıştır.

Bu özellik, Proactive ve üzeri paketlerde kullanılabilmektedir. 


Devamını Oku »Nov
17
Toplu Mercek Etkinleştirme veya Kaldırma Özelliği Eklendi
Yazar İbrahim GÜL on 17.11.2011 02:53

Ürün bazında tek tek yönetilen, ürün detayında mercek görünme özelliğini, toplu yönetme özelliği eklenmiştir.

Bu sayede, belirli bir marka ürünlerinde veya bir kategoride bulunan ürünlerin tamamında vb.  tercihlerde, topluca mercek etkinkeştirilebilir veya mercek özelliği kaldırılabilir.

Bu özellik: ProPlus, ProActive ve üzerindeki paketlerde kullanılabilmektedir.


Devamını Oku »Nov
16
Kapanabilir Blok Yapısı Eklenmiştir
Yazar Ömer ARIKAN on 16.11.2011 00:17

Kapanabilir bloklar sayesinde, oluşturduğunuz, bannerlar,   ziyaretçilere vereceğiniz mesajlar, reklamlar  gibi sitenizin istediğiniz herhangi bir yerinde bulunan müşteri tanımlı bloğun kapanabilmesini sağlayabilirsiniz.

Bloğun üst köşesinde  bulunan kapatma ikonuna müşteri tıkladığında o pencere tamamen kaybolacak,  altında yer alan içerik yukarı doğru kayacaktır.   Aynı ziyaretçi sayfaya aynı bilgisayardan tekrar girdiğinde de bu pencere tekrar açılmayacaktır.  

 

Böylece ziyaretçi bilinçli olarak, farkında olduğu bir görsel reklamın veya mesajı kapattığında tekrar karşısına aynı görüntülerin tekrar çıkmaması sağlanacak bu alanlar daha iyi değerlendirilebilecektir.

Bu özellik, Pro Active ve üzeri paketlerde bulunmaktadır.


Devamını Oku »
T-Soft e-ticaret sistemleri